V rámci správy profilu na Google moje firma Vám nabízíme následující služby:

  • AKTUALIZACE PŘÍSPĚVKŮ – každý týden zveřejnění novinek, aktualit či akcí, na které je třeba upozornit návštěvníky Vašeho profilu. Vše dle naší předešlé domluvy. 
  • AKTUALIZACE PRODUKTOVÉHO PORTFOLIA – je důležité propagovat aktuální produkty. Vždy, když je potřeba portfolio změnit, aktualizovat ceny či produkty jakkoliv změnit, je zde pro Vás Váš správce, který vše nastaví. 
  • VLASTNICTVÍ – v mnoha případech nemáte ke svému účtu z různých důvodů přístupy. Ty Vám zajistíme a již se Vám do profilu další uživatel bez Vašeho vědomí nedostane. My po nasdílení Vašeho vlastnictví zde budeme vystupovat pouze jako správce. Pouze vlastníci mají oprávnění přidávat další uživatelé. Bude to již plně tedy ve Vaši kompetenci.
  • SMAZÁNÍ FOTOGRAFIÍ – označením starých fotografií je z naší strany vždy zaručeno, že k odmazání dojde. Pokud si o smazání žádáte sami, není zde zaručeno, že Vám Google odmaže. Tento proces Vám může zabrat i roky.
  • ODPOVÍDÁNÍ NA RECENZE – na základě naší dohody je možnost také přenechat na nás správu recenzí. Pokud je v rámci recenzí položen například dotaz na službu, tak se vždy nejprve zeptáme, co k dané recenzi odpovědět. Nikdy nejednáme bez Vašeho vědomí.
  • ZVIDITELNĚNÍ PROFILU VE VYHLEDÁVAČI – díky správě se nacházíte na prvních příčkách ve vyhledávání. Profily, které spravované nejsou, upadají v seznamu na horší pozice.
  • ZVIDITELNĚNÍ V MAPÁCH –  některé profily se v mapách zobrazují se svou značkou až při větším zoomu či vůbec. Zde je potřeba mít opravdu dobře nastavený a spravovaný profil, aby se na mapách ukázal. Přidávání fotografií, sdílení příspěvků, odpovídání na recenze, to vše Vám zajistí viditelnost na mapě. A to vše od nás v rámci správy máte rovněž zajištěno.
  • ÚPRAVY V GOOGLE MAPS – správně umístěný špendlík, dokreslení chybějící silnice, smazání neexistující silnice, doplnění chybějícího čísla popisného, přesunutí adresy na správné místo, deaktivace neexistujícího či starého profilu, vytvoření nového profilu, apod.

Příklad 1:

Požadavek na vytvoření nové silnice

Příklad 2:

Smazání neexistujících cest:

  • SUPPORT – další požadavky a úpravy máte možnost řešit se svým správcem, který se Vám o vyřešení postará v co nejkratší možné době. Zajistí i případnou komunikaci skrz Google podporu, se kterou nemá běžný uživatel šanci se spojit. My jako partneři máme již vytvořené komunikační vazby a komunikace probíhá ve většině případů velmi rychle. Jsme tady pro Vás v rámci emailové i telefonické komunikace.

V případě, že Vás tato služba zaujala, neváhejte a obraťte se na nás. Poskytneme Vám odpovědi na Vaše dotazy a rádi zahájíme službu správy Vašeho profilu.

chovancova@streewview.com