Časté dotazy

Služba správy profilu Googlu Moje Firma je služba kdy se Vám naše společnost stará o veškeré aktuální informace, zajišťuje publikaci firemních příspěvků jako jsou akce, události, produkty atd. a propaguje je skrze váš firemní profil a web ve Vyhledávání a v Mapách Google. Na začátku si domluvíme odkud máme čerpat veškeré informace a veškerou propagaci připravujeme za vás. Vy se o nic nemusíte starat Vám vždy dojde report se statistikou a výsledky.

Díky firemnímu profilu na Googlu bude vaše firma vidět v ten správný okamžik: ve chvíli, kdy zákazníci ve Vyhledávání nebo v Mapách Google hledají vaši firmu nebo produkty či služby, jako jsou ty vaše.  V Google Moje Firma máte svou adresu, telefonní číslo, web, otevírací dobu a další informace. Pomůžete tím zákazníkům, aby vás našli a mohli se s vámi spojit. Profil průběžně aktualizujeme pomocí nových fotek, speciálních nabídek a propagačních akcí, aby se pro vás zákazníci mohli snadno rozhodnout. 
 
Služba správy profilu Google Moje Firma Vám šetří čas protože jsme schopni za vás odpovídat na recenze, publikovat fotky produktů nebo speciálních nabídek a přidávat či upravovat údaje o firmě.Firemní profil vám poskytuje zobrazení ve Vyhledávání a v Mapách Google. Ze statistik se dozvíte jak si Váš profil stojí.

Služba správy profilu Google Moje Firma stojí 999 Kč / měsíčně a můžete ji kdykoli pozastavit a znovu spustit, nevážete se žádnou smlouvou na určité období.

Street View v Mapách Google představuje možnost si projít prostor a to jak exteriér tak interiér Vaší společnosti. Virtuální prohlídka bude spojena s Vaším firemní zápisem Google Moje Firma. Současně virtuální prohlídku můžete použít i na Vašich webových stránkách. 

Stačí vyplnit krátký formulář na základě kterého se s Vámi do 24h spojíme a vše společně domluvíme.

Služba je zpoplatněna jednorázovou částkou za vyhotovení neplatí se zde žádné paušální poplatky. Cena je závislá na velikosti focených prostorů standardně se cena pohybuje od 7900 Kč.

Po dohodnutí termínu focení k Vám přijede náš technik. Standardní doba realizace na místě je podle velikosti focených prostor a doba je mezi 30 minutami až 2 hodinami. Doporučujeme focení bez lidí. Po vyhotovení realizace na místě Vám prohlídku zpracujeme do 48 hodin. Následně Vám zašleme veškeré materiály a informaci s URL linkem na prohlídku do Google Map.

– Autorská práva na fotografie a virtuální prohlídku patří majiteli podniku – žádné problémy s licencemi.
– Oživíte svůj podnik s 360-stupňovou prohlídkou. Nechte své zákazníky procházet, zkoumat a zažít váš podnik jako nikdy předtím.
– Vyniknete, zlepšíte svoje výsledky vyhledávání Google a sdílejte je se světem.
– Získejte nové online zákazníky. Potenciální zákazníci okolo vás používající mobilní zařízení, Google místa je nasměřují přímo k vám.
– Přes 80% spotřebitelů začíná vyhledávání MÍSTNÍCH služeb, produktů a informací prostřednictvím vyhledávání Google.

Držitel licence: 

Tomáš Gerber